Atsakomybės apribojimas

Autorinės teisės

Svetainėje www.comco.lt pateikiamos informacijos autorių teisės priklauso UAB „COMCO“ ar atitinkamiems fiziniams bei juridiniams asmenims, kaip nurodyta šalia tekstinės ir grafinės informacijos.

COMCO vardas ir logotipas yra COMCO nuosavybė ir yra saugomi Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų. Kiti comco.lt svetainėje esantys prekių ar paslaugų ženklai, logotipai ir žymenys išimtine teise priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų, logotipų, žymenų savininkams. Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti svetainėje esančius ženklus, logotipus ir žymenis bet kuriuo Lietuvos Respublikos prekių ir ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų draudžiamu būdu ar forma.

COMCO turinys (bet kokia comco.lt viešai paskelbta tekstinė, vaizdinė, garsinė ir kitokio pobūdžio medžiaga) yra skirtas tik asmeniniam comco.lt vartotojo (skaitytojo) naudojimui.

Parduoti ar kitaip platinti, kopijuoti, spausdinti, viešai demonstruoti ar kitaip atkurti comco.lt svetainėje naudojamą informaciją kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be autorių leidimo yra griežtai draudžiama. Visais klausimais dėl autorinių teisių bei www.comco.lt esančios medžiagos panaudojimo prašome kreiptis el. paštu info@comco.lt arba tinklapyje nurodytais kontaktais. Leidime nurodoma informacijos, COMCO logotipo naudojimosi sąlygos ir apribojimai.

Atsakomybės ribojimas

COMCO informacija comco.lt svetainėje yra tik bendro pobūdžio, kuri nebūtinai yra visapusiška, išsami, tiksli ar naujausia, nėra profesinė ar teisinė konsultacija, tačiau COMCO siekia, kad skelbiama informacija būtų tiksli ir nuolatos atnaujinama. COMCO pasilieka teisę bet kada be išankstinio įspėjimo keisti, ištrinti comco.com esančią informaciją, tobulinti svetainės turinį.

Kai kurie comco.lt svetainėje pateikiami duomenys ar informacija gali būti parengti arba sudaryti tokiose rinkmenose arba tokiais formatais, kuriuose gali būti klaidų, todėl COMCO negali visiškai užtikrinti svetainėje pateikiamos informacijos tikslumo ir išsamumo.