Patalynės gamyba viešbučiams

Ketvirtis amžiaus patirties išlaikant aukščiausius kokybės standartus suteikė mums nepriekaištingą reputaciją. Visapusiškas klientų pasitikėjimas Comco yra ne tik malonus įvertinimas, bet ir esminis mūsų kompanijos veiklos kriterijus. Sklandūs santykiai su jau gerai pažįstamais ar naujais verslo partneriais, mums suteikė galimybę teikti paslaugas viešbučiams, apartamentams, svečių namams bei kaimo turizmo sodyboms. Greitai prisitaikydami prie rinkos pokyčių, mes išpildome individualius kiekvieno kliento poreikius.

Aukštas produkto personalizavimo lygis yra įmanomas dėl to, jog mes skiriame išskirtinį dėmesį žaliavų ir medžiagų atrinkimui. Taip pat, Comco nuolatos investuoja į aukščiausios klasės gamybinę techniką bei darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. Tad įmonės gaminiai garsėja ilgaamžiškumu ir išskirtine kokybe. Jūsų svečiai galės mėgautis maksimaliu Comco produktų komfortu.

Kadangi žinome, jog jūsų mažųjų svečių ramus poilsis yra itin svarbus, mes siūlome specialiai vaikiams ir kūdikiams sukrutą Lilla Lull produkcijos liniją. Visi patalynės gaminiai yra sertifikuoti Oeko-Tex Standart 100.

Mūsų teikiamos paslaugos:

  • individualūs užsakymai didmeninei antklodžių, pagalvių, čiužinių apsaugų gamybai (nuo 50vnt.);
  • standartinių gaminių pasiūlymai (nuo 1vnt.);
  • patalynės užvalkalų siuvimas iš 100% medvilnės, satino, Microfiber pluošto ar medvilnės ir poliesterio audinio (nuo 30vnt.).

Mūsų naudojami audiniai:

  • natūralūs: medvilnė, bambukas, kilpinė medvilnė (Frote), medvilnė (Tikas);
  • medvilnės ir poliesterio audiniai (balti, spalvoti, margi);
  • sintetiniai: Microfiber, Seersucker, Aloe Vera.

Antklodžių užpildui naudojama:

  • natūralūs pluoštai: bambuko pluoštas, šilkas, plaunama avių vilna, kupranugarių vilna, medvilnė, linas, Tencel pluoštas;
  • tuščiaviduris silikonizuotas poliestrio pluoštas.

Pagalvių užpildai:

  • natūralūs : žąsų pūkai ir plunksnos, ančių pūkai ir plunksnos, linas, medvilnė, vilna, Tencel pluoštas;
  • sintetiniai: tuščiaviduris silikonizuotas poliestrio pluoštas, poliesterio pluošto kamuoliukai, smulkintas Memory viskoelastinis porolonas, smulkintas lateksas.

Visa Comco gaminama produkcija atitinka tarptautinius Oeko – Tex Standart 100 kokybės reikalavimus.

Esame lankstūs, todėl galime prisitaikyti prie išskirtinių kliento poreikių. Siūlome personalizuotus gaminius, kurių užsakymo dydis prasideda nuo 30 ar 50 vnt. priklausomai nuo pasirinkto gaminio sudėties. Norintiems įsigyti mažesnius kiekius siūlome pasirinkti iš mūsų standartinių produktų linijos. (web nuoroda).